در کنار ما باشید

در کنار ما باشید

 

چتر محبت و عشق و تدبیر را بر سر  زنان خود سرپرستی که به سختی چتر امنیت را بر سر کودکان خود گسترانده اند ، باز کنید.

بیایید به صدای قلب زنانی که غیورانه زندگی شرافتمندانه پیشه کرده اند ،خوب گوش فرا دهیم…

حمایت از صدیقین

حمایت نقدی

حمایت نقدی شما صدیقین را در تحقق طیف گسترده ای از خدمات و رفع نیازهای مددجویان یاری خواهد کرد.خدماتی چون توانمند سازی،آموزش عمومی ومهارت های زندگی ،آموزش فنی و تخصصی و کسب مهارتهای شغلی، کارآفرینی و فراهم کردن زمینه اشتغال در داخل یا خارج از موسسه،خدمات درمانی و روانشناسی،خدمات معیشتی مددجویان وخانواده های آنان وارائه فعالیت های فرهنگی که بصورت کاملا رایگان دراختیارایشان قرارخواهدگرفت.
شما نیکوکارعزیزمی توانید کمک نقدی خودرا اینجا و به صورت آنلاین نیزپرداخت کنید

حمایت غیر نقدی

هرانسان خيرخواه و مسئول در تلاش براي کمک به تامين خدمات و نيازهاي جامعه خود است. شما هم مي توانيد با مشارکت در تامين نيازهاي مددجويان موسسه خیریه صدیقین ، نقش موثري در ايجاد حس رضايت و آرامش براي آنها ایفا کنید. بزرگي مشارکت شما در تامين کالا و يا خدمات به هیچ عنوان مطرح نيست. مهم توجه شما به بشر دوستی است. مشارکت هاي کوچک یا بزرگ شما براي مددجویان مایه امید و برای ما دلیل قاطعی بر ادامه راه بنیادین صدیقین است.
هدایای غیر نقدی مانند ارزاق،پوشاک،امکانات تفریحی،فرهنگی،ورزشی،نذورات و ...

 

 

 

حمایت تخصصی

موسسه خيريه صديقين با تأكيد بر داوطلبانه بودن فعالیت اعضاء غيرانتفاعي ، غيردولتي و غيرسياسي بودن فعاليت مي‌نمايد . گروههایی از خیرین تخصص مانند پزشکان و دندانپزشکان ، حقوقدانان و وکلا ، مدیران برجسته خصوصی و دولتی ، روانشناسان و روانکاوان ، مهندسین و اساتید دانشگاه ،اصناف ،کسبه و بازاریان ،مربیان مشاغل خانگی و هنری ، خیریه ها و قرض الحسنه ها،صاحبان اماکن تفریحی و رفاهی و ... همواره در طول این سالها در کنار صدیقین بوده اند.دراین راستا چنانچه شما نیکوکار عزیز تمایل دارید در حیطه تخصص و مهارت شغلی خود به موسسه و مددجویان شریف آن بصورت مستقیم یا غیر مستقیم خیررسانی نمایید ما با اشتیاق پذیرای وجود شما خواهیم بود
هم اکنون موسسه با بیش از30 نفر نیروی متخصص و متعهد بصورت کاملا داوطلبانه و بدون هیچگونه منفعت مادی همکاری می نماید

ثبت سفارش

رسالت موسسه غیردولتی صدیقین توانمند سازی خانواده های زن سرپرست و کمک به ایجاد بستر امن اشتغال برای آنهاست. این موسسه برای رشد مادی و معنوی خانواده‌های زن‌سرپرست و بازیابی توانایی‌های آنان، بسترهای مناسبی را فراهم ساخته است تا شاخه‌های نازک آنان به درختی تنومند مبدل گردد. از آن‌جمله، کارگاه تولید پوشاک، کارگاه دوخت کیف چرم، کترینگ،سبزی و میوه خشک ،صنایع دستی، تابلوفرش،مصنوعات بافت، و … را می‌توان نام برد. زنان سرپرست خانوار در به حرکت در آوردن چرخه تولید تلاش می‌کنند. آنان با توکل به خداوند، ضمن کسب مهارت و با بهره‌مندی از فرصت فراهم آمده به کمک صدیقین ، مادرانی کارآفرین، متعهد و مهربان هستند که مسئولیت چند بعدی را به تنهایی بر‌ دوش می کشند تا فرزندانی صالح و سالم را به جامعه تحویل دهند.
شما نیکوکارعزیز،با ثبت سفارشات خود بواسطه خیریه صدیقین،این قشر محترم و آسیب پذیر جامعه را به شکل شایسته ای یاری خواهید کرد.
فارسی سازی شده توسط داینامیک فرمریمورک.