مسئولیت اجتماعی

هرگونه تعامل در حوزه های  اقتصادی ،فرهنگی ،زیستی و سلامت و …  با شرکت ها ، بخش خصوصی بازاریان  ،پزشکان،وکلا،سازمانهای دولتی و غیر دولتی می تواند گام مهمی در پیشبرد اهداف و آرمانهای خیریه صدیقین اصفهان باشد.

مددجویان خیریه صدیقین اصفهان به دنبال حمایت صرف و بی هدف از جانب موسسه نیستند.

این منافع مادی و معنوی حاصل از مشارکت و فعالیت پر نشاط این عزیزان در عرصه تولید و کارآفرینی است که رنگ پیشرفت و امید به زندگی آنان می دهد.

همه تلاش خیریه صدیقین مبنی بر تسهیل اشتغال وآماده ساری محیط سالم و  امن کار وفعالیت  و ایجاد زمینه های اصولی و صحیح کارآفرینی در مددجو می باشد.

خواهشمندیم در راستای این مسئولیت اجتماعی ،با ثبت سفارشات و تعامل اقتصادی با خیریه صدیقین اصفهان علاوه بر بهره مندی از با کیفیت ترین و بومی ترین محصولات  در پیشبرد این امر خیر و یاری رسانی به بانوان سرپرست خانوار و فرزندان آنان سهیم باشید.

بدیهی ست مدیران و گردانندگان موسسه کوچکترین سهم مادی از فعالیت اقتصادی موسسه نداشته و نخواهند داشت.

آنچه برای ما مهم بوده و هست رسیدن بانوان سرپرست خانوار به توانمندی و خودکفایی است.

 

درباره تولید درخیریه صدیقین اصفهان بیشتر بدانید....

رسالت موسسه غیردولتی صدیقین توانمند سازی خانواده های زن سرپرست و کمک به ایجاد بستر امن اشتغال برای آنهاست.     این موسسه  برای رشد مادی و معنوی خانواده‌های زن‌سرپرست و بازیابی توانایی‌های آنان، بسترهای مناسبی را فراهم ساخته است تا شاخه‌های نازک آنان به درختی تنومند مبدل گردد. از آن‌جمله، کارگاه تولید پوشاک، کارگاه دوخت کیف چرم، کترینگ،سبزی و میوه خشک ،صنایع دستی، تابلوفرش،مصنوعات بافت، و … را می‌توان نام برد.

زنان سرپرست خانوار در به حرکت در آوردن چرخه تولید تلاش می‌کنند. آنان با توکل به خداوند، ضمن کسب مهارت و با بهره‌مندی از فرصت فراهم آمده به کمک صدیقین ، مادرانی کارآفرین، متعهد و مهربان هستند که مسئولیت چند بعدی را به تنهایی بر‌ دوش می کشند؛ تا فرزندانی صالح و سالم را به جامعه تحویل دهند.

شما نیکوکاران عزیز،با ثبت سفارشات خود بواسطه این موسسه ،این قشر محترم و آسیب پذیر جامعه را به شکل شایسته ای یاری خواهید کرد.

در خیریه صدیقین اصفهان چه محصولاتی به دست بانوان سرپرست خانوار تولید می شود؟

مجتمع خیریه صدیقین اصفهان

تولیدکالای خواب وآشپزخانه

کترینگ و تهیه غذا

تولیدمیوه وسبزی خشک

تولید پوشاک بافت دستی

تولید پوشاک

تولیدکالای چرم وگلیم

تولید سبزی آماده

تولیدپوشاک بافت ماشینی

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری ستاره دار هستند

فارسی سازی شده توسط داینامیک فرمریمورک.