نشست خیریه صدیقین و مسئول کمیته امداد شهرستان اصفهان و همراهان ایشان در محل خیریه برگزار شد.

جناب آقای عباسی ،مسئول کمیته امداد امام ره وهمراهان ایشان ضمن بازدید از بخشهای مختلف خیریه صدیقین با فرآیند توانمند سازی زنان سرپرست خانوار آشنا شدند.

ایشان از کارگاههای در حال فعالیت خیریه صدیقین اصفهان ،از جمله کارگاه تولید پوشاک وتولید کالای خواب دیدن کرد.هم چنین آشپزخانه و کترینگ در حال ساخت واقع در ساختمان خیریه توسط این عزیزان مورد بازدید قرار گرفت.
مدیریت خیریه صدیقین اصفهان ضمن اشاره به اولویت رسیدگی به امور خانواده های زن سرپرست خاطر نشان کرد آنچه در یاری رسانی به این قشر برای صدیقین حایز اهمیت است خودکفایی و استقلال اقتصادی و آرامش روانی این زنان می باشد.

سرکار خانم زهرا بنیانیان ،مدیرعامل خیریه صدیقین اصفهان در این دیدار با اشاره به حساسیت و آسیب پذیری بالای زنان سرپرست خانوار گفت:آنچه اهمیت رسیدگی به این قشر را دو چندان می کند فرزندانی هستند که در صورت عدم رسیدگی و توجه ممکن است نتیجه ای جز زیان و آسیب های اجتماعی بدنبال نداشته باشد.

وی گفت:حرکت ها و کمک های حمایتی صرف هرگز به تنهایی مورد پسند صدیقین نبوده و ما آنرا راه علاج فقر در جامعه نمی دانیم.از این رو در کنار حمایت رسالت اصلی ما کارآفرینی و خدمات چهارگانه اقتصادی،اجتماعی،زیستی و فرهنگی به مددجویان می باشد.

در ادامه چگونگی همکاری میان خیریه صدیقین اصفهان و کمیته امداد امام خمینی مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.مسئول کمیته امداد شهرستان اصفهان ضمن استقبال از روند جاری در صدیقین و فعالیت های موثر این خیریه آمادگی خود را مبنی بر برپایی نشست دیگری جهت بر قراری  تفاهم نامه میان دو موسسه اعلام نمودند.

ایشان با اشاره به ظرفیت بالای صدیقین ابراز امیدواری نمودند با مشخص شدن برنامه ها و سرفصل های کاری کمیته امداد در خرداد سال 99 تفاهمنامه میان دو موسسه نیز تبیین و این همکاری آغاز گردد.